Domů » Služby

Služby

V této části naší prezentace si můžete prohlédnout seznam námi nabízených služeb. Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás a zhotovíme vám individuální ceník.

Tvorba www stránek

Před samotnou tvorbou internetové prezentace nebo internetového obchodu na vás budeme mít několik otázek, na které společně nalezneme odpovědi. Je důležité, abychom webovou prezentaci přizpůsobili přímo vaší cílové skupině, a k akci ke které se mají návštěvníci na webu dostat. Jednotlivé prvky na webu jsou pro firemní prezentace rozdílné než pro e-shopy.

více o tvorbě www stránek >> << méně

Grafický návrh

Grafik Martin bude od vás očekávat jednoduchý náčrt, jak si představujete, aby vaše prezentace vypadala. Sám navrhne na přání hned několik grafických návrhů a společně jednotlivé změny poupravíte.

Redakční systém

Programátor Martin implementuje grafickou podobu prezentace do redakčního systému a upraví redakční systém podle vašich požadavků. Díky redakčnímu systému budete moci internetovou prezentaci kdykoliv sami jednoduše upravovat.

Statická podoba webu

Pokud nebudete chtít sami provádět změny na webu, Martin naprogramuje statickou webovou prezentaci, která vás vyjde levněji. Pokud byste v budoucnu chtěli na webu nějaké změny provést, rádi vám vyhovíme.

Grafické služby

Grafik Martin vám na zakázku vytvoří vizitky bannery, loga a další grafické dokumenty. V případě vašeho zájmu si nejdříve prohlédněte reference a posléze nás můžete kontaktovat.

Internetový marketing

Před několika lety, kdy český trh nebyl zahlcen několika desítkami firem, tak jak je tomu v dnešní době, takřka každá firma fungovala bez marketingu. V současnosti v každém oboru existuje konkurence, tím pádem nestačí pouze vytvořit internetovou prezentaci nebo e-shop a čekat na první zakázky nebo objednávky. Internet nabízí spoustu možností jak se zviditelnit. Zajistíme vám kompletní internetový marketing, o který se stará Jirka.

více o internetovém marketingu >> << méně

Analýza konkurence

Zjistíme za vás důležité informace o vaší konkurenci a poradíme vám jak pracovat na marketingu lépe a tím pádem jak být na úspěšnější. Konkurenci pro vás budeme sledovat v pravidelných intervalech a naše výsledky vám budeme předávat v přehledných reportech.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Většina uživatelů v České republice, která hledá na internetu nějakou službu, produkt nebo informaci, využívá vyhledávače Seznam.cz a Google.cz. Důležité je, aby se vaše webová stránka zobrazila co nejvýše ve výsledcích vyhledávání na vhodná klíčová slova. Naše služba optimalizace pro vyhledávače obsahuje optimalizaci on-page faktorů a dále i link building. Pod touto činností si můžete představtit vyhledávání a vyjednávání zpětných odkazů na vhodných internetových stránkách.

Sociální sítě

Důležitá je komunikace se zákazníky. Tuto činnost byste určitě neměli podceňovat. Díky sociálním sítím jako je Facebook a Twitter lze se zákazníky komunikovat velice snadno.

Facebook

Vytvoříme vám stránku na Facebooku a budeme komunikovat s vašimi fanoušky a zákazníky. Nejen že s fanoušky budeme komunikovat, ale také vám dokážeme získat nové fanoušky, kteří budou mít zájem o vaše služby nebo produkty. Na Facebooku se dneska vyplatí být, protože tuto celosvětově známou sociální síť používá v Česku přes 3 miliony lidí.

Twitter

Sociální síť Twitter není zatím v Česku tak rozšířená jako Facebook, ale právě ve vašem oboru může být více uživatelů na Twitteru. Zjistíme vám, jestli jsou vaši zákazníci zapojeni do této sociální sítě a v případě zahájení spolupráce s nimi budeme komunikovat.

PPC kampaně

Nabízíme vytvoření a následnou správu vašich PPC kampaní. Pokud potřebujete zákazníky na webové stránky přivést ihned, PPC kampaně jsou správná volba.